Ģimeniskie notikumi fotogrāfijās. Te nu jākļūst nopietnam un jāskatās ar cieņu un bijību ...

 

 

Nedaudz senāki foto - mani vistuvākie cilvēki fotogrāfijās. Cieņu un bijību nepieciešams saglabāt ...

 

 

Pēdējo gadu neapšaubāmi nozīmīgākais notikums manā dzīvē - dēla Haralda piedzimšana. Lai arī šobrīd Haralds jau ir bērnudārznieks, skaistas atmiņas nevienam nav kaitējušas ...

Nedaudz par privāto dzīvi

  

Esmu laimīgi precējies ar mīļo sieviņu Santu nu jau vairāk nekā piecpadsmit gadus. Salaulājāmies 1995. gada 30. septembrī (prātā nāk Ž.Siksnas dziedātais “Viss, kas bijis Septembrī man smeldz, kā salda sāpe ...) Lai gan ar Santu mēs studējām vienā fakultātē, tomēr nopietni ar viņu iepazinos jau pēc studiju beigām. Jāsaka, ka noskatījis es viņu biju jau sen, bet man kā jau puisim no laukiem bija bail uzrunāt skaisto rīdzinieci.

 

Nedaudz par mūsu kopā sadzīvošanu - piedalāmies sarunu šovā "Aina" ...

 

 

Dzīvojam Siguldā. Tā kā Ministru kabinets savulaik pieņēma daudzbērnu ģimenes definīciju, nosakot, ka par tādām uzskatāmas ģimenes ar trim un vairāk bērniem, ar dzīvesbiedri sev par lielu izbrīnu atklājām, ka mums ir pavisam oficiāla daudzbērnu ģimene. Meitai Aleksandrai ir 14 gadi un viņa mācās astotajā klasē, dēlam Robertam 11 gadi un viņš ir nebēdnīgs piektklasnieks, savukārt 2005. gada 7. novembrī pasaulē nāca mūsu jaunākais dēls Haralds, kurš turpina bērnudārznieka gaitas. Meita spēlē volejbolu un apmeklē teātra pulciņu, savukārt abi dēli ir aizrāvušies ar futbola treniņiem.

Vēl man ir dikti strādīgi vecāki pensionāri – mamma Rita un tētis Jānis (arī viņa tēvs un vectēvs bija Jāņi, tikai mani nezin kāpēc nenosauca par Jāni, bet iedeva tiem laikiem moderno vārdu Ainars).

 

"Draudzība, kas turpinās mūžam" - intervija Mājas viesī ar maniem vecākiem. Lasot pat sajutos nedaudz neveikli - vai nu tiešām esmu tāds zelta gabaliņš?

 

Māsa Solvita ir tikai pusotru gadu jaunāka par mani. Izstudēja par sākumskolas un angļu valodas skolotāju, bet tagad dzīvo un strādā Genzijā (tā ir tāda sala starp Franciju un Angliju). Arī manai māsai ir divi dēli un viena meita.

Brālis Artis pabeidza Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas fakultāti, specializējoties vides zinībās un strādā par vides speciālistu "Ķekavā". Brīvajā laikā mans brālītis aizrautīgi spēlē volejbolu. Man ir forša ģimene un daudz, daudz jauku radu. Paskaitīju, ka man ir 24 pirmās pakāpes brālēnu un māsīcu! Vai tas nav kolosāli?! Vesela bagātība! Mana mamma bija jaunākā sešu bērnu ģimenē. Tētim ir vecāks brālis un divas māsas. Ar brālēniem un māsīcām, viņu bērniem un nu jau mazbērniem no mātes puses mēs katru gadu tiekamies kapusvētkos Dricānos.

 

 

create counter