Kopā ar Saeimas priekšsēdētāju Gundaru Daudzi un Saeimas priekšsēdētāja vietnieci Solvitu Āboltiņu, atklājot bērnu zīmējumu izstādi Saeimas apmeklētāju centrā.

 

Daļa no Jaunā laika 2008. gada 12. marta kongresa kopbildes. Atļaušos piebilst, ka vēl daudzkārt vairāk manu domubiedru šajā attēlā nav redzami (par ko viņiem atvainojos), jo bilde bija dikti jau nu liela. Bet es pats atrodos netālu no attēla kreisā stūrīša ...

 

 

Jaunā laika vadība, valdes locekļi un Saeimas deputāti neilgi pirms 9. Saeimas vēlēšanām. Manuprāt šie cilvēki ir lieliska komanda, kas spējīga risināt jebkuru valstiski svarīgi jautājumu. Nu, bet es bildē esmu redzams pašā aizmugurē pie Saeimas durvīm. Tuvāk deputāta krēslam, tā teikt!

 

 

Šajā attēlā gan redzami tikai daži no tiem cilvēkiem, kuriem es vēlētos pateikties par kopīgo darbu sekretariātā. Aiz kadra ir palikuši vēl citi, un es saku paldies visiem - kadrā uz aizkadrā esošajiem.

 

 

Jā, šī iestāde, jeb Latvijas Republikas Ministru kabinets bija mana darba vieta. Ka esmu nokļuvis priekšplānā (skatīt pirmo personu pa kreisi) gan nenozīmē, ka biju pats galvenais. Resnais gals atrodas galda otrā galā. 

Tiesa gan, īpašu uzdevumu ministrus ieceļ tikai brīžos, kad kāda problēma ir tik ļoti samilzusi, ka parasts ministrs ar to vairs netiek galā, tā kā savā ziņā varēju atļauties atrasties priekšplānā. Bet tā man labāk patika atrasties pie citiem kolēģiem - sevis vadītajā sekretariātā. Šo laiku es nešaubīgi atcerēšos (labā nozīmē, protams) arī pēc atgriešanās Saeimā.

 

 

create counter